Završni ispiti u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju /odjelu

Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela IV razreda: Demir Babović, Hana Čolić, Azra Kosović, Josipa Perdija i Timur Zvonić 10.6.2023. su uspješno položili završni ispit po programu bilingvalne/dvojezične frankofone nastave u Gimnaziji Mostar.
Današnjom odbranom/obranom svog rada pred Komisijom/Povjerenstvom pedagoškog tima Dvojezičnog/dvojezičnog razreda profesorima: Igorom Weberom, Jasminom Zvonić, Indirom Maksumić i lektorom Benjaminom Hoffmannom, naši su se maturanti priključili brojnoj frankofonoj porodici/obitelji naših bivših učenika koji su ovaj program uspješno pohađali/pohađaju još od školske 2007/2008. godine.
I ove godine naši su učenici pokazali veliku ozbiljnost pri izradi završnog rada na francuskom jeziku u kom je bio zastupljen pluridisciplinaran/uz temeljit pristup određenoj historijskoj/povijesnoj temi i refleksije/utjecaj na umjetnost i književnost.
Upućujemo čestitke našim učenicima uz želju i nadu da će svoje karijere, poput gimnazijalaca iz prethodnih generacija, kao što su naučnica/znanstvenica Irma Čustović i privrednik/poduzetnik Mario Čule graditi u frankofonom okruženju/okružju.
NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...