Zajednička izložba fotografija

izlozba1004Na prvom katu škole, u srijedu 6. travnja u 13,30h,  otvorena je zajednička izložba fotografija učenika Gimnazije Mostar i koledža UWC Mostar pod nazivom “Zima je lijepa”. Suradnju je pokrenuo učenik Mykola Sapronov iz Ukrajine koji je iskoristio priliku pozvati učenike Gimnazije na zajedničko druženje u brojnim izvanškolskim aktivnostima učenika UWC Mostara koje su istaknute na oglasnoj ploči.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...