Vrhunska izvedba predstave „Audicija za modernu školu“

Dramska sekcija Gimnazije Mostar, 18.4.2018. godine, u Galeriji kraljice Katarine Kosača, izvela je  predstavu „Audicija za modernu školu“ koju su pripremile profesorica Vesna Filipić i knjižničarka Lidija Lučić.Učenici su pokazali iznimnu talentiranost i ozbiljnost u predstavljanju likova, držali su stalno nasmijana lica publike i dobili najveći pljesak u prepunoj Galeriji gdje se tražila ulaznica više.U nadasve komičnom tonu, dočarali su atmosferu neke buduće moderne škole, kakvu bi oni željeli, a ne kakva je u stvarnosti. Škola u kojoj nema jedinica, neispričanih sati, strogih profesora. Tako je i izgledao scenarij kojeg je prema učeničkoj zamisli napisala njihova knjižničarka, a uspješno izvela Dramska sekcija. Glumili su: Ivana Vlašić, Matija Max Vidović, Tomislav Rajić, Luka Bonča, Ante Galić, Ira Hott, Ena Jelena Milović, Nives Mikulić, Tomislav Perić, Mihaela Jurić, Stefan Bjelogrlić, Stefan Avdalović, Matea Tokmakčija, Lorens Stranjak, Marin Azinović.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazija Mostar

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete vidjeti klikom na sljedeći link : Konkurs Natjecaj za upis I razred 2021-2022 godina...

BLS obuka

Prva skupina profesora Gimnazije Mostar sudjeluje u BLS obuci za pružanje prve pomoći unesrećenima. Svatko se može naći u situaciji da mu je potrebna...

Gimnazija Mostar za Bunu

Jučer i danas, za Dan škole Gimnazije Mostar, profesor Saša Šantić je organizirao likovnu radionicu u kojoj je u duhu steAm projekta uskladio izradu...