Vrhunska izvedba predstave „Audicija za modernu školu“

Dramska sekcija Gimnazije Mostar, 18.4.2018. godine, u Galeriji kraljice Katarine Kosača, izvela je  predstavu „Audicija za modernu školu“ koju su pripremile profesorica Vesna Filipić i knjižničarka Lidija Lučić.Učenici su pokazali iznimnu talentiranost i ozbiljnost u predstavljanju likova, držali su stalno nasmijana lica publike i dobili najveći pljesak u prepunoj Galeriji gdje se tražila ulaznica više.U nadasve komičnom tonu, dočarali su atmosferu neke buduće moderne škole, kakvu bi oni željeli, a ne kakva je u stvarnosti. Škola u kojoj nema jedinica, neispričanih sati, strogih profesora. Tako je i izgledao scenarij kojeg je prema učeničkoj zamisli napisala njihova knjižničarka, a uspješno izvela Dramska sekcija. Glumili su: Ivana Vlašić, Matija Max Vidović, Tomislav Rajić, Luka Bonča, Ante Galić, Ira Hott, Ena Jelena Milović, Nives Mikulić, Tomislav Perić, Mihaela Jurić, Stefan Bjelogrlić, Stefan Avdalović, Matea Tokmakčija, Lorens Stranjak, Marin Azinović.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...