Video – uradak učenika francuskoga jezika

francuski0603Učenici II. b razreda Gimnazije Mostar koji uče francuski jezik sudjelovali su u  književno-kazališnom projektu kojeg i ove godine u sklopu Dana frankofonije organiziraju Francusko veleposlanstvo i Francuski institut u BiH. U prvoj fazi projekta učenici su snimili trominutni video-zapis vezan uz odabrani izvadak iz romana Manuel d’exil (Priručnik za egzil) autora Velibora Čolića. Uskoro će biti poznato koji odjeli ulaze u uži izbor i stječu pravo za daljnje sudjelovanje u natjecanju. Odabrani odjeli će imati priliku izraditi video-zapis u trajanju od 15 do 30 minuta. Stoga, poželimo puno sreće Miliju, Klari, Emi, Luciji, Lori, Dijani, Ivoni i Matei jer su se potrudili da ovaj video-uradak ugleda svjetlo dana.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...