Veliki uspjeh naših matematičara!

Dana 22. ožujka, okončano je natjecanje iz matematike za učenike srednjih škola Hercegovačko-neretvanske županije. Prema prosudbi Povjerenstva među nagrađenim učenicima srednjih škola su i naši učenici:

1.razredi

  • Luka Merdžo (3. mjesto)

2.razredi

  • Tin Šulenta (1.mjesto)

4.razredi

  • Marica Golemac (2. mjesto)
  • Nikola Philipp (3. mjesto)

Naši učenice će predstavljati školu na Federalnom natjecanju u organizaciji udruge matematičara Ruđer Bošković.Iznimno smo ponosni na vas, hvala vam što svoju školu predstavljate znanjem i srcem. Također, ne zaboravljamo zahvaliti i vašim mentorima. Bravo ekipa – samo jako naprijed!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...