Valentinovo u Gimnaziji

Kako smo i obećali, cijela je škola danas slavila ljubav. Zahvaljujući English Club-u, ROMVLVS-u, jezičnoj i novinarskoj sekciji, ali i svim profesorima i učenicima cijeli je dan bio uistinu poseban. English Club se pobrinuo da naše simpatije ne ostanu bez darova, Amori su vrijedno prenosili ljubav preko najpoznatijih stihova rimske poezije, jezičari su omogućili ostavljanje poruka za one ne tako hrabre, a novinarci su u duhu novih vremena, neumorno, fotografirali ljubav na hodnicima s najmodernijim, ručno rađenim, okvirom. Ljubav je ušla i u učionice, glagoli profesorice Renate su uz ljubav mnogo zabavniji! Vrhunac je bila priredba naših učenika pod vodstvom profesorica Vesne Filipić i Marine Sulić, te naše knjižničarke Lidije Lučić. Tradicionalna priredba s bogatim repertoarom oduševila mnogobrojnu jepubliku te dokazala kako imamo jako puno talentiranih učenika.U programu su sudjelovali i učenici UWC-a, hvala vam! Bili ste izvrsni!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Projekt “Učimo zajedno”

Grupa učenica četvrtih razreda naše škole redovito se okuplja svakog petka od jedanaestog mjeseca kako bi pružile podršku i pomogle osobama s Downovim sindromom...

Svečano obilježavanje 130 godina Gimnazije Mostar

Najbolja zabava je u Gimnaziji! Sretno jubilarnih 130 godina postojanja naše Stare dame! Na današnji dan, prije 130 godina, oglasilo se prvo gimnazijsko zvono. Simbol obrazovanja i...

Mjesec knjige

"Čitanje je putovanje koje nas vodi daleko čak i kad smo ukopani u jedno mjesto" H.L. Borhes Završetak mjeseca oktobra-mjeseca knjige obilježili smo prisustvom interaktivnoj radionici...

Edukacija školskog tima u sklopu projekta Vijeća Evrope/Europe

Gimnazija Mostar jedina je škola iz Hercegovine koja će sa 8 škola sudjelovati/učestovati u projektu "Kvalitetno obrazovanje za sve", koji podržava ured Vijeća Evrope/Europe. Dio...