Valentinovo u Gimnaziji

Kako smo i obećali, cijela je škola danas slavila ljubav. Zahvaljujući English Club-u, ROMVLVS-u, jezičnoj i novinarskoj sekciji, ali i svim profesorima i učenicima cijeli je dan bio uistinu poseban. English Club se pobrinuo da naše simpatije ne ostanu bez darova, Amori su vrijedno prenosili ljubav preko najpoznatijih stihova rimske poezije, jezičari su omogućili ostavljanje poruka za one ne tako hrabre, a novinarci su u duhu novih vremena, neumorno, fotografirali ljubav na hodnicima s najmodernijim, ručno rađenim, okvirom. Ljubav je ušla i u učionice, glagoli profesorice Renate su uz ljubav mnogo zabavniji! Vrhunac je bila priredba naših učenika pod vodstvom profesorica Vesne Filipić i Marine Sulić, te naše knjižničarke Lidije Lučić. Tradicionalna priredba s bogatim repertoarom oduševila mnogobrojnu jepubliku te dokazala kako imamo jako puno talentiranih učenika.U programu su sudjelovali i učenici UWC-a, hvala vam! Bili ste izvrsni!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...