Uspjesi sportske sekcije

sportsekcija1704U proteklom periodu Sportska sekcija naše škole bila je veoma aktivna. Naša ekipa je učestvovala na Nogometnom takmičenju za učenike te u finalu odnijela pobjedu protiv ekipe Srednje elektrotehničke škole Ruđera Boškovića, ostvarivši rezultat 7:0! Također, Sportska sekcija je učestovala i na Košarkaškom takmičenju za učenice na kojem je ostvarila zavidan uspjeh. Naše mlade košarkašice su uz dvije pobjede i jedan poraz zauzele treće mjesto u ekipnom poretku. U četvrtfinalu su igrale s ekipom Srednje medicinske škole pobijedivši s 11:5, a u polufinalu s ekipom Srednje ekonomske škole Joze Martinovića.Čestitke učenicima i profesorima Širazu Novakoviću i Mirku Grozdaniću koji su na odličan način predstavili našu školu, ali i važnost bavljenja sportom!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Možda ima ljepših, ali nema dražih..

Povodom 1.marta - Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija Mostar, raspisali su literarni konkurs na temu : "Možda ima ljepših,...

Svirajte mi jesen stiže dunjo moja

Gimnazija Mostar-Svirajte mi jesen stiže dunjo moja Glavne uloge:Leina Tanović i Emir Rahimić Kamera i snimanje:Lamija Štukan i Emir Rahimić Montaza:Adna Ćušić Anisa Gosto Melisa Šuta https://www.facebook.com/novinarskaGM/videos/2791712564412482

Intercultural learning: From history to future

U periodu/razdoblju od 23.2. do 25.2.2021. godine održane su završne aktivnosti  projekta "Intercultural learning: From history to future". U projektu učestvuje/sudjeluje 36 profesora i...

Međunarodni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

Dan ružičastih majica se obilježava zadnje srijede u mjesecu februaru, a proglašen je Međunarodnim danom borbe protiv vršnjačkog nasilja u školama. Obilježavanje ovog dana potaknuto...

Dan engleskog jezika

Dan engleskog jezika obilježava se 23.4.2021., Novinarska sekcija vam daje prijedlog da odaberete jednu knjigu s popisa i pročitate ju na engleskom jeziku. Imate...