Uspjesi sportske sekcije

sportsekcija1704U proteklom periodu Sportska sekcija naše škole bila je veoma aktivna. Naša ekipa je učestvovala na Nogometnom takmičenju za učenike te u finalu odnijela pobjedu protiv ekipe Srednje elektrotehničke škole Ruđera Boškovića, ostvarivši rezultat 7:0! Također, Sportska sekcija je učestovala i na Košarkaškom takmičenju za učenice na kojem je ostvarila zavidan uspjeh. Naše mlade košarkašice su uz dvije pobjede i jedan poraz zauzele treće mjesto u ekipnom poretku. U četvrtfinalu su igrale s ekipom Srednje medicinske škole pobijedivši s 11:5, a u polufinalu s ekipom Srednje ekonomske škole Joze Martinovića.Čestitke učenicima i profesorima Širazu Novakoviću i Mirku Grozdaniću koji su na odličan način predstavili našu školu, ali i važnost bavljenja sportom!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest o početku školske godine

Obavijest o početku nove školske godine možete vidjeti klikom na sljedeći link : obavijest za ucenike

12. dani BHAAAS-a (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) u Gimnaziji Mostar

Ponosni smo domaćini susreta svjetskih znanstvenika, umjetnika, doktora i profesora koji su se okupili na 12. danima BHAAAS-a u BiH u razdoblju od 24....

Popravni ispiti-NPP na hrvatskom jeziku

Raspored popravnih ispita za kolovoz 2021. godine možete vidjeti klikom na sljedeći link: popravni ispiti kolovoz 2021.

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...