Trodnevni seminar za nastavnike informatike

Zavod za školstvo Mostar, u suradnji s Japanskom agencijom za međunarodnu suradnju (JICA), održao je trodnevni seminar za nastavnike informatike u sklopu projekta „Moderniziranje NPP-a informatike u BiH“. Seminar je realiziran u formi radionice pod nazivom Korištenje i administracija Moodle sustava u nastavi, u multimedijalnom kabinetu Zavoda za školstvo Mostar, u vremenu od 25. do 27. travnja 2014. godine.

Cilj radionice  je bio informirati i pripremiti nastavnike za korištenje, postavljanje i administraciju Moodle sustava. Sudionici radionice su uspješno otvorili radne tečajeve, postavljali nastavne sadržaje, aktivnosti i resurse poput testova, foruma, elektroničkih dokumenata različitih formata i sl. Sudjelovali su nastavnici iz osam škola, a radionicu je vodio Vladimir Šarović, nastavnik informatike u Gimnaziji Mostar, koji primjenjuje ovaj eLearning sustav već više godina u poučavanju svojih učenika.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazija Mostar

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete vidjeti klikom na sljedeći link : Konkurs Natjecaj za upis I razred 2021-2022 godina...

BLS obuka

Prva skupina profesora Gimnazije Mostar sudjeluje u BLS obuci za pružanje prve pomoći unesrećenima. Svatko se može naći u situaciji da mu je potrebna...

Gimnazija Mostar za Bunu

Jučer i danas, za Dan škole Gimnazije Mostar, profesor Saša Šantić je organizirao likovnu radionicu u kojoj je u duhu steAm projekta uskladio izradu...