Svjetski dan učitelja

Vijeće učenika Gimnazije Mostar danas je obilježilo Dan učitelja. Učenici su uljepšali ovaj praznik svojim profesorima lijepim porukama ostavljenim u svim učionicama kako bi se bar djelomično zahvalili za njihov svakodnevni trud i zalaganje. Na taj način je svaki profesor započeo svoj radni dan jednom lijepom porukom koja im je zasigurno uljepšala ostatak dana.Dragi naši profesori, hvala vam za znanje i trud koji ulažete u nas kako biste nas oblikovali u bolje ljude i buduće akademske građane ove zemlje. Sretan vam vaš dan!

U nastavku teksta možete pročitati neke od poruka.

“Profesori inspirišu ljubav prema znanju i istini, osvjetljavajući putanju naše mladosti.”

“Hvala za lekcije koje nam niste dužni prenijeti! Hvala što nas oslobađate strahova!”

“Znanje se množi dijeljenjem.”

“Profesori sade sjemenke znanja koje rastu zauvijek.”

“Najbolji profesori često su i najzahtjevniji jer oni od učenika zahtijevaju razmišljanje.”

“Prosječan profesor govori. Dobar profesor objašnjava. Izvrstan profesor pokazuje. Vrhunski profesor  inspiriše.”

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...