Svjetski dan knjige

U utorak, 23. aprila, u prostorijama Narodne biblioteke Mostar upriličena je dodjela nagrada povodom školskog literarnog konkursa raspisanog u čast Svjetskog dana knjige. 
Na temu “Knjiga moje mladosti” odazvale su se učenice trećeg i četvrtog razreda: Adna Dušić, Mirna Kolečić, Anida Jazvin i Sunčica Humačkić. Učenice su s profesoricama Nairom Ćorajević i Amilom Mahmić posjetile Klub čitalaca Narodne biblioteke gdje je pročitan rad prvonagrađene učenice Adne Dušić te dodijeljene nagrade svim učesnicama konkursa.

Čestitamo Adni na osvojenom prvom mjestu!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...