Svjetski dan borbe protiv AIDS-a.

Promovisanje zdravlja je jedan od glavnih ciljeva za dobrobit svih ljudi. Unatoč velikom napretku, svake godine umire više miliona ljudi od bolesti koje su mogu spriječiti. Jedna od njih je i AIDS koji je i vodeći uzročnik smrtnosti.

1.12. se obilježava  Svjetski dan borbe protiv AIDS-a. Tim povodom pedagogica je održala edukativne radionice u trećim razredima, a članovi ekološke sekcije su zajedno s profesoricama Amelom Selimić i Anitom Doko obilježili ovaj dan raznim aktivnostima. U svrhu edukacije i s ciljem zaštite zdravlja naša škola je pripremila letke i crvene trakice koje su članovi sekcije građanima dijelili  na tri lokacije: Španski trg, Musala i ispred Hrvatskog doma herceg Stjepana Kosače. Naravno, nisu bili zanemareni ni profesori, učenici i ostali zaposlenici Gimnazije Mostar, te su leci i trakice podijeljeni i njima, a na zidovima škole se nalazio pano u svrhu dodatne edukacije o HIV-u i AIDS-u.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....