Svjetski dan borbe protiv AIDS-a.

Promovisanje zdravlja je jedan od glavnih ciljeva za dobrobit svih ljudi. Unatoč velikom napretku, svake godine umire više miliona ljudi od bolesti koje su mogu spriječiti. Jedna od njih je i AIDS koji je i vodeći uzročnik smrtnosti.

1.12. se obilježava  Svjetski dan borbe protiv AIDS-a. Tim povodom pedagogica je održala edukativne radionice u trećim razredima, a članovi ekološke sekcije su zajedno s profesoricama Amelom Selimić i Anitom Doko obilježili ovaj dan raznim aktivnostima. U svrhu edukacije i s ciljem zaštite zdravlja naša škola je pripremila letke i crvene trakice koje su članovi sekcije građanima dijelili  na tri lokacije: Španski trg, Musala i ispred Hrvatskog doma herceg Stjepana Kosače. Naravno, nisu bili zanemareni ni profesori, učenici i ostali zaposlenici Gimnazije Mostar, te su leci i trakice podijeljeni i njima, a na zidovima škole se nalazio pano u svrhu dodatne edukacije o HIV-u i AIDS-u.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...