Studijski izlet u Slavoniju

Slavonija2203Učenici trećih i četvrtih razreda Gimnazije Mostar, zajedno sa svojim profesoricama, u razdoblju od 17.3. do 19.3., posjetili su slavonske gradove Vukovar, Vinkovce, Đakovo i Ilok. U Vukovaru su posjetili Groblje tenkova, vodotoranj, bolnicu, mjesto gdje je bila masovna grobnica, Memorijalno groblje, franjevački samostan i Crkvu sv. Filipa i Jakova te Memorijalni centar Domovinskog rata.U Đakovu su posjetili Katedralu sv. Petra, a slobodno vrijeme su provodili u Vinkovcima gdje su bili smješteni.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...