Razmjena učenika

Kao i protekle dvije godine i ove godine naša škola sudjeluje u projektu ‘Razmjena učenika između Lornsenschule iz Njemačke i Gimnazije Mostar’. U razmjeni sudjeluju naša 22 učenika (oba nastavna plana i programa) u pratnji dvoje nastavnika, a u istom tom broju sudjeluju i gosti iz Njemačke. Njihov posjet se odvijao u periodu od 12. travnja do 19. travnja, 2016. godine. Planiramo uzvratni posjet u periodu od 24. svibnja do 31. svibnja, 2016. godine. Naši učenici su u pratnji svojih nastavnika za svaki dan posjeta pripremili zanimljive aktivnosti i izlete: upoznavanje ljepota i znamenitosti grada Mostara, posjet glavnom gradu Sarajevu te Njemačkoj ambasadi, obilazak i kupanje u parku Kravice, upoznavanje povijesti kroz stari grad Počitelj, obilazak industrijskog pogona u Hodovu, te razne druge aktivnosti s obiteljima naših učenika. No naše druženje nije bilo samo zabavnog karaktera. Učenici su svoje goste vodili i na nastavne sate te su zajedno surađivali na radnom projektu pod nazivom ‘Poslovna orijentacija’. U utorak 19.travnja, u ranim jutarnjim satima ispratili smo naše goste, tužni zbog rastanka, ali ipak sretni jer se veselimo ponovnom susretu, ovaj put u dragoj nam zemlji Njemačkoj.

razmjena

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...