Prvo i treće mjesto literarni rad

nagradaČestitke našim učenicima Sabri Čolić i Tariku Raljeviću za postignuti uspjeh na literarnom konkursu “Hiljadu godina nije malo, još hiljadu u srce bi mi stalo”! Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, u okviru manifestacije “Ja domovinu imam i u srcu je nosim”, Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija organizirali su konkurs za najbolji literarni rad, a nagrade našim uspješnim učenicima su dodjeljene danas, u prostorijama Studentskog hotela Mostar. Također, upriličena je i svečana akademija povodom državnog praznika, na kojoj su učestovali Ansambl Ornament iz Bijelog Polja, učenice Osnovne škole “Zalik” koje su izvele prigodne recitacije te učenici Osnovne škole “Mustafa Ejubović- Šejh Jujo”.
Sabra Čolić, učenica naše škole, osvojila je prvo, a Tarik Raljević treće mjesto. Zahvaljujemo im se na dobroj promociji škole i želimo im još puno uspjeha u narednim konkursima!.

Rad možete pročitati klikom na sljedeći link : literarni rad

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...