Projekt “EkoGymnasium”

ekoakcija12128. decembra u prostorijama Koledža ujedinjenog svijeta Ekološka sekcija Gimnazije Mostar održala je sastanak s članovima Ekološke sekcije s Koledža. Svrha sastanka bio je razgovor o projektu ”EkoGymnasium”, čiji je glavni cilj razvijanje svijesti građana Mostara i bolja, ljepša okolina u dvorištu Gimnazije Mostar, koju ne posjećuju samo učenici i osoblje, već i sve generacije Mostara. Sastanku su prisustvovale profesorica Anita Doko i školska pedagogica Selma Kebo. Realizacija ovog projekta planirana je za srijedu, 14.12, kada će učenici i profesori Gimnazije i Koledža zajednički obojiti klupe i urediti dvorište. Budući da će od realizacije ovog projekta, finansiranog od strane njemačke organizacije Schuler Helfen Leben, imati korist 600 mladih ljudi i lokalna zajednica, nadamo se da će ”EkoGymnasium” poslati pozitivnu poruku mladima Mostara o važnosti očuvanja životne sredine!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...