Projekcija filma Veliki umovi (Les grands esprits)

Posjeta projekciji filma Veliki umovi (Les grands esprits) u Cinestaru Mepass Malla u MostaruNaši učenici su imali mogućnost pogledati francuski film Veliki umovi u Specijalnom programu za mlade i škole ovogodišnje manifestacije Dani frankofonije u Bosni i Hercegovini. Projekcija je održana 27. 3. 2019. godine u Cinestaru Mepass Malla u Mostaru.Film prati Françoisa Foucaulta, nemilosrdnog profesora jezika i francuske književnosti u prestižnoj pariskoj gimnaziji Henri IV. Spletom neobičnih okolnosti, profesor je primoran da jednu školsku godinu radi u ne baš renomiranom srednjoškolskom centru u predgrađu.Ovaj film o predrasudama, neprepoznavanju sredine i volji i zalaganju pojedinca da dopre do svakog člana zajednice, afirmišući tako najbolje što svaki pojedinac ima i što može podijeliti sa svojom zajednicom, naišao je na dobar prijem kod naših učenika

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...