Predstava Twisted Tales

Članovi English Club-a su 7.lipnja u pratnji Dijane Jurčić, prof. i voditeljice sekcije Vanje Kajgana Džinović, prof. pogledali predstavu Twisted Tales u izvedbi studenata Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Mostaru, odsjek engleski jezik i književnost. Kompletan scenarij napisala je doc.dr.sc. Anđelka Raguž, profesorica engleske književnosti koja je sa studentima radila na predstavi, a za odličnu scenografiju i kostimografiju pobrinuli su se studenti. Twisted Tales predstavlja modernu verziju svima poznatih bajki, pa smo tako imali priliku vidjeti Crvenkapicu, Snjeguljicu i njenih sedam patuljaka, Zlatokosu i Pepeljugu, te na kraju i Uspavanu ljepoticu u nešto drukčijem izdanju. Narator se pobrinuo da sve ipak ima sretan završetak, te su junakinje završile sa svojim prinčevima. Naši učenici su s oduševljenjem pogledali predstavu, te zaključili kako bi i sami željeli sudjelovati u sličnim projektima.

Comments are closed