Predavanje prof. Dijana Jurčić

Dana 23. rujna 2021. godine u prostorijama Gimnazije Mostar održano je stručno usavršavanje za profesore latinskog jezika. Tema koju je obradila naša profesorica Dijana Jurčić je bila „Izazovi poučavanja “mrtvog” jezika- generacija Z i online svijet.” Stručnom usavršavanju su nazočile Mirjana Rozić, Marijana Pavlović i Sanja Škutor. Bila je ovo izvrsna prilika za razmjenu iskustva, diskusiju o kriterijima i metodici nastave te razgovor o poteškoćama u nastavi latinskog jezika. Sudionice su se složile da bi ovo mogao biti prvi korak ka budućoj suradnji i narednim susretima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...