Predavanje o ovisnosti o drogama

16.11.2017. godine učenici Gimnazije Mostar (NPP na bosanskom jeziku) prisustvovali su predavanju  na temu  “Borba protiv ovisnosti o drogama”, u okviru projekta “Zajedno smo jači 2”, koje je organizirao Plesni studio Mo Stars i Centar za kulturu Grada Mostara, pod pokroviteljstvom Federalnog ministarstva obrazovanja.Prof. dr. Almir Popo je istaknuo kako treba raditi na prevenciji kroz osvještavanje mladih o opasnostima koje sa sobom nosi ovisnost o drogama: “Kada govorimo o ovisnosti, ne mora to u svakom slučaju biti neka opojna droga poput heroina, kokaina, alkohola, marihuane i slično. Moderni vid droge je danas internet, virtualni svijet, te sve više mladih postaje ovisno o istom iako toga ni sami nisu svjesni.”

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...