Predavanje o ovisnosti o drogama

16.11.2017. godine učenici Gimnazije Mostar (NPP na bosanskom jeziku) prisustvovali su predavanju  na temu  “Borba protiv ovisnosti o drogama”, u okviru projekta “Zajedno smo jači 2”, koje je organizirao Plesni studio Mo Stars i Centar za kulturu Grada Mostara, pod pokroviteljstvom Federalnog ministarstva obrazovanja.Prof. dr. Almir Popo je istaknuo kako treba raditi na prevenciji kroz osvještavanje mladih o opasnostima koje sa sobom nosi ovisnost o drogama: “Kada govorimo o ovisnosti, ne mora to u svakom slučaju biti neka opojna droga poput heroina, kokaina, alkohola, marihuane i slično. Moderni vid droge je danas internet, virtualni svijet, te sve više mladih postaje ovisno o istom iako toga ni sami nisu svjesni.”

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazija Mostar

Konkurs / Natječaj za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete vidjeti klikom na sljedeći link : Konkurs Natjecaj za upis I razred 2021-2022 godina...

BLS obuka

Prva skupina profesora Gimnazije Mostar sudjeluje u BLS obuci za pružanje prve pomoći unesrećenima. Svatko se može naći u situaciji da mu je potrebna...

Gimnazija Mostar za Bunu

Jučer i danas, za Dan škole Gimnazije Mostar, profesor Saša Šantić je organizirao likovnu radionicu u kojoj je u duhu steAm projekta uskladio izradu...