Predavanje o ovisnosti

Dana 30.01.2020 za učenike prvih razreda održano je predavanje o ovisnostima. Predavanje je održao gosp. Nikola Lovrić, inspektor kriminalističke policije odjela za narkotike. Učenici su mogli vidjeti primjerke droga i u kojim ih se sve oblicima može nabaviti, od malih tabletica pa do naljepnica. Mogli su također čuti i naučiti brojne činjenice o narkoticima, njihovom djelovanju i opasnostima koje izazivaju. Gospodin Lovrić je podijelio svoja iskustva i savjetovao da iskoristimo svoje sposobnosti u korisne stvari, a ne u one koje to nisu.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...