Predavanje o ovisnosti

Dana 30.01.2020 za učenike prvih razreda održano je predavanje o ovisnostima. Predavanje je održao gosp. Nikola Lovrić, inspektor kriminalističke policije odjela za narkotike. Učenici su mogli vidjeti primjerke droga i u kojim ih se sve oblicima može nabaviti, od malih tabletica pa do naljepnica. Mogli su također čuti i naučiti brojne činjenice o narkoticima, njihovom djelovanju i opasnostima koje izazivaju. Gospodin Lovrić je podijelio svoja iskustva i savjetovao da iskoristimo svoje sposobnosti u korisne stvari, a ne u one koje to nisu.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....