Posjeta izložbi

Izložbe umjetnika ne prolaze neprimjećeno od strane naših gimnazijalaca! ️Učenici 4.a i 4.c sa svojim razrednicima posjetili su izložbu umjetničkih slika u Galeriji kraljice Katarine Kosača. Radi se o izložbi slika osamnaest bugarskih umjetnika nastalih u sklopu likovne kolonije na Jahorini. Također, u velikoj izložbenoj dvorani, razgledali su izložbu slika i skulptura četvorice talijanskih umjetnika iz regije Veneto. Cilj je izožbe pokazati današnjim generacijama kako cijeniti, sačuvati i promovirati bogato kulturno nasljeđe koje povezuje narode i države. Budite dio moderne kritike, ispratite sazrijevanje modernog slikarstva na našim prostorima. Izložba ostaje otvorena do 16. listopada 2108.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...