Posjeta izložbi

izlozba2303U utorak, 21.marta, učenici drugog razreda naše škole su posjetili Galeriju Aluminij u pratnji profesorice likovne kulture Jadranke Bešo. Upoznali su se s radom Galerije koja ove godine obilježava dvadesetu godišnjicu od poslijeratnog obnavljanja te uživali u izložbi ”50 za 20” gdje su izloženi radovi iz fundusa Aluminija kao i radovi velikana likovne scene Balkana.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

NPP na hrvatskom jeziku Podjela uvjerenja za učenike, poslije završenog polugodišta u školskoj 2021./2022. godini obavit će se u četvrtak, 30.12.2021. godine, prema sljedećem rasporedu: ...

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...