Pop up market

U sklopu aktivnosti POP-UP Marketa, koji je održan na platou Male Tepe u Mostaru, mladi umjetnici okupljeni na jednommjestu pokazali su kako se promoviše kulturno naslijeđe svoje zemlje i kako kulturno naslijeđe gradi mostove i daje inspiraciju za neke nove susrete i nove izazove.Umjetnici su izložili svoje brojne radove među kojima su se našli i radovi naših učenika Sare Peco i Amara Zagorčića.POP-UP Market je organizovala Agencija lokalne demokracije Mostar u sklopu EU projekta CLINK, a posjetili su ga i naši učenici drugog razreda u pratnji profesorice likovne kulture.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...