Open City Mostar

U okviru festivala Open City Mostar danas su priliku za glazbeno-scenske/ muzičko-scenske nastupe na velikoj pozornici gradske šetnice/gradskog šetališta dobili učenici mostarskih srednjih škola. Redali su se zanimljivi i šaroliki nastupi učenika UWC-a, odlični nastupi bendova iz Gimnazije Mostar, kao i kreativne revije koju su priredili učenici Tekstilne i poljoprivredne škole. Mladenački duh, smijeh i razigrani ritmovi privukli su mnoge posjetitelje i prolaznike, koji su pljeskom/aplauzom nagradili vrijedne učenike, njihove izvedbe i uratke. Spomenute škole su današnjim umjetničkim nastupima svojih učenika pokazale otvorenost za raznoliku učeničku kreativnost i spremnost da im tokom/ tijekom školovanja budu potpora u njihovom cjelovitom/cjelokupnom razvoju.
Nadamo se kako će ovakvih događaja u našem gradu biti sve više.
Snimke pogledajte na našem Youtube kanalu: https://youtu.be/yyOj2zOyZc4

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Projekt “Učimo zajedno”

Grupa učenica četvrtih razreda naše škole redovito se okuplja svakog petka od jedanaestog mjeseca kako bi pružile podršku i pomogle osobama s Downovim sindromom...

Svečano obilježavanje 130 godina Gimnazije Mostar

Najbolja zabava je u Gimnaziji! Sretno jubilarnih 130 godina postojanja naše Stare dame! Na današnji dan, prije 130 godina, oglasilo se prvo gimnazijsko zvono. Simbol obrazovanja i...

Mjesec knjige

"Čitanje je putovanje koje nas vodi daleko čak i kad smo ukopani u jedno mjesto" H.L. Borhes Završetak mjeseca oktobra-mjeseca knjige obilježili smo prisustvom interaktivnoj radionici...

Edukacija školskog tima u sklopu projekta Vijeća Evrope/Europe

Gimnazija Mostar jedina je škola iz Hercegovine koja će sa 8 škola sudjelovati/učestovati u projektu "Kvalitetno obrazovanje za sve", koji podržava ured Vijeća Evrope/Europe. Dio...