Open City Mostar

U okviru festivala Open City Mostar danas su priliku za glazbeno-scenske/ muzičko-scenske nastupe na velikoj pozornici gradske šetnice/gradskog šetališta dobili učenici mostarskih srednjih škola. Redali su se zanimljivi i šaroliki nastupi učenika UWC-a, odlični nastupi bendova iz Gimnazije Mostar, kao i kreativne revije koju su priredili učenici Tekstilne i poljoprivredne škole. Mladenački duh, smijeh i razigrani ritmovi privukli su mnoge posjetitelje i prolaznike, koji su pljeskom/aplauzom nagradili vrijedne učenike, njihove izvedbe i uratke. Spomenute škole su današnjim umjetničkim nastupima svojih učenika pokazale otvorenost za raznoliku učeničku kreativnost i spremnost da im tokom/ tijekom školovanja budu potpora u njihovom cjelovitom/cjelokupnom razvoju.
Nadamo se kako će ovakvih događaja u našem gradu biti sve više.
Snimke pogledajte na našem Youtube kanalu: https://youtu.be/yyOj2zOyZc4

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...