One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick Stone, “Dear Martin”. Pokazali su kako s lakoćom koriste engleski jezik, pišu poeziju, književne osvrte i eseje. Ms Wylitu Bell, ataše za medije Veleposlanstva SAD-a u BiH je sudjelovala u jednoj diskusiji, te nam približila problematiku rasizma u svojoj zemlji. Naši učenici su istakli toleranciju, empatiju, poštivanje ljudskih prava i ljubav kao jedini ispravan put. Sve se, kao i uvijek, odigravalo u suradnji s Američkim kutkom Mostar, našim stalnim partnerom u svim projektima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...