Održana priredba povodom Valentinova

priredba1402Valentinovo, dan ljubavi koji se slavi diljem svijeta, obilježili su danas i učenici naše škole. U organizaciji vesele knjižničarke Lidije, u prostoru knjižnice održana je prigodna priredba uz pjesmu i recitacije učenika Gimnazije i Koledža ujedinjenog svijeta, te izvedba predstave članova dramske sekcije, “Ercegovačka pepeljuga u ikavici”, koja nas je istinski nasmijala. Sve su to toplim stihovima poznatih ljubavnih pjesama popratili članovi našeg zbora uz harmonikaša Tonija i time upotpunili ovaj značajan dan.  Svim učenicima i profesorima želimo da im današnji dan bude ispunjen ljubavlju i smijehom u društvu voljenih osoba. Sretno Valentinovo!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....