Odabrane najbolje aplikacije na m:tel app natjecanju

Učenici naše škole sudjelovali su u programiranju i kreiranju mobilne aplikacije za Android ili iOS u okviru društveno odgovornog projekta m:tel app natjecanje. Svojom inovacijom bili su jedni od pet pobjedničkih ekipa. Svi autori najboljih aplikacija osvojili su pametne mobilne telefone i dijele jednu od pet ravnopravnih nagrada.

Aplikacija Smart Study namijenjena je učenicima i studentima. Pruža im priliku da na inovativan način organiziraju svoj akademski život. Nakon unosa škole, fakulteta ili smjera, korisnici aplikacije dobivaju listu predmeta s mogućnošću unosa ocjena, pri čemu im aplikacija računa postignuti prosjek. Aplikacija nudi listu predmeta i željenih ocjena da bi se postigao željeni prosjek. Smart Study pruža mogućnost podsjećanja na važne testove ili ispite.

Cilj natjecanja je afirmiranje suvremenih znanja, povezivanje učenika i poticanje na kreiranje inovativne aplikacije na lokalnim jezicima. Od 26.2. do 28.2. 2018. godine naši učenici će sudjelovati na regionalnom natjecanju u Beogradu sa srednjoškolcima iz Srbije i  Crne Gore. Najbolji će osigurati ulaznicu za svjetsku konferenciju IDTechEx Shou u Berlinu i specijalnu nagradu za inovativnost.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...