Obilježavanje Svjetskog dana borbe protiv AIDS-a

1-decembarEkološka sekcija Gimnazije Mostar je obilježila 1. decembar, Međunarodni dan borbe protiv AIDS-a. Učenici Ekološke sekcije su s profesoricama Amelom Selimić i Anitom Doko ukazali na važnost ovog datuma edukacijom učenika naše škole. Također, učenici i zaposlenici su na simboličan način podržali oboljele osobe noseći crvenu vrpcu, globalni simbol solidarnosti s oboljelim osobama. Zdravlje je vrlo bitan faktor i treba ga cijeniti dok ga imamo, a ne onda kad ga izgubimo!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...