Novosti iz Dvojezičnog frankofonog odjela/odjeljenja

Uz uvažavanje svih epidemioloških mjera koje su trenutačno/trenutno na snazi, 04. 11. 2020. upriličen je susret učenika prvih razreda Gimnazije Mostar koji kao drugi strani jezik uče francuski te istodobno/istovremeno pohađaju i dvojezičnu nastavu na francuskome jeziku.Ispred Francuskog instituta u BiH, učenike 16.generacije Dvojezičnog frankofonog odjela/odjeljenja Gimnazije Mostar je pozdravila gospođa Jasmina Zvonić, voditeljica Podružnice/Ogranka Francuskog instituta u Mostaru, te predstavila učenicima novu lektoricu, Ninu Blanchard, koja će s učenicima raditi lektorske vježbe do kraja 2020. godine.Ovom prigodom/prilikom svim učenicima su uručene sportske majice s logom Francuskog instituta i Gimnazije Mostar, zaštitne maske te promotivni materijal Francuskoga instituta. Susretu su prisustvovale i profesorice francuskoga jezika Indira Maksumić i Lidija Rotim.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...