Naši učenici na konferenciji u Sarajevu

29.11.2018. Dvanaest je učenika naše škole u pratnji profesora Vladimira Šarovića posjetilo Sarajevo, te nazočilo konferenciji upriličenoj od strane Norveške ambasade. Radionica se sastojala od tri dijela. U prvom dijelu upriličena je prezentacija grupe mladih iz Srebrenice ( ,,Srebrenica Wave”), zatim fondacije ,,Mozaik” i tvrtke ,,Networks”. U drugom dijelu sudionici su bili podijeljeni u skupine, te su imali priliku razgovarati o unaprijed postavljenim pitanjima. Pitanja su se odnosila na poboljšanje uvjeta za mlade ljude u sredinama iz kojih dolaze. Imali su priliku iznnijeti svojie ideje i mišljenja. U pauzama je sudionike zabavljao poznati glazbenik Vladimir Kajević, a radionicu je pratio fotograf Dženat Dreković. Pored učenika srednjih škola iz Sarajeva i Mostara, na radionici je također sudjelovalo i nekoliko ambasadora, mladih predstavnika političkih stranaka te nevladinih organizacija koje se bave mladima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

Nastava u školskoj 2023./2024. godini počinje u ponedjeljak, 4.9.2023. godine, prema sljedećem rasporedu: I. smjena – treći i četvrti razred s početkom nastave u 7,30...

UPIS UČENIKA U ŠKOLSKU 2023./24. GODINU

Upis učenika u druge, treće i četvrte razrede za školsku 2023./24. Godinu obavit će se u utorak, 29.8.2023. godine u vremenu od 8:30 do...

Popravni ispit NPPNHJ

Raspored polaganja popravnih jspita u kolovozu možete vidjeti klikom na sljedeći link popravni 2023  

Obavijest za učenike

Podjela svjedodžbi,  diploma i zahvalnica za učenike od prvog do trećeg razreda održat će se u srijedu 28.lipnja 2023. prema sljedećem rasporedu: Prvi odjeli ...

Školski godišnjak 2022./2023.

Još uvijek niste odlučili koju školu upisati? Klara Jovanović, učenica 1.c razreda, je pripremila pregled svih aktivnosti koje smo imali u školskoj 2022./2023. godini. Dobro ste...