Nagrada za najboljeg i najsavjesnijeg čitaoca 2018. godine

Ciceron je rekao: “Soba bez knjiga je kao čovjek bez duše.” Opskrbimo i sobe i duše. Knjiga zaista ima tu moć. Zbog nje se pronađemo i u njoj se gubimo. Ona je, prije svega, utočište i naša najstrpljivija učiteljica.U prostorijama ˝Kluba čitalaca˝ Narodne biblioteke Mostar 7. 11. 2018. godine održana je promocija zbirke basni ˝Horozgrad˝ autorice Elmire Helać-Mekić. Riječ je o njenom trećem autorskom djelu namijenjenom najmlađoj čitalačkoj publici. Autorica je naglasila kako je neizmjerno zahvalna djeci iz osnovnih i srednjih mostarskih škola koja su došla na promociju i dodaje kako su upravo ona njena profesija i životna inspiracija. Na ovoj promociji proglašeni su najbolji i najsavjesniji čitaoci 2018. godine među kojima je i Lamija Rahić, učenica trećeg razreda naše škole. Iskrene čestitke Lamiji!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...