Mladi u digitalnom dobu

Učenici 3. i 4. razreda naše škole posjetili su “Tehnološki park Intera” uz pratnju profesora Vladimira Šarovića. Sudjelovali su na konferenciji “Mladi u digitalnom dobu” čiji su organizatori EU info centar i BIT Alliance.Preko 300 srednjoškolaca iz Mostara,Čapljine,Jablanice i Stoca slušali su priče uspješnih mladih IT stručnjaka.Jedan od ključnih ciljeva ove konferencije je dati učenicima odgovor na pitanje kako započeti karijeru u IT sektoru te na koji način usavršiti vještine koje su najtraženije na tržištu rada.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...