MICC WeB 2018!

Učenici četvrtih razreda u pratnji profesorice Dijane Ereš sudjelovali su u projektu MICC WeB 2018. u Sarajevu. Projekt je trajao od 16.10.2018. do 21.10.2018. Teme pokrivene kroz trideset radnih sati predavanja i radionica su edukacija o ljudskim pravima, metode građanskog obrazovanja, povijesna pozadina konflikata u Rwandi, Njemačkoj tijekom Drugog svjetskog rata i Jugoslaviji. Učenici su simulirali suđenja navedenih slučajeva, obučavani i pripremani od strane pravnih trenera: Tvrtka Patera, Viktora Prlje, Like Jurjević, Ane Janković, Aleksandra Milanovića, Stefana Nonkovića, Maje Nenadović i Jasmina Elezovića. Koordinator projekta bio je Fuad Avdagić. U projektu su sudjelovale škole iz Sremske Mitrovice, Šapca, Rijeke, Labina i Ilijaša. Iskustvo je bilo lijepo i za učenike i za profesoricu. Mišljenja smo kako ovakvi projekti grade mostove zbližavajući mlade i ljude različitog etničkog i nacionalnog podrijetla

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest o početku školske godine

Obavijest o početku nove školske godine možete vidjeti klikom na sljedeći link : obavijest za ucenike

12. dani BHAAAS-a (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) u Gimnaziji Mostar

Ponosni smo domaćini susreta svjetskih znanstvenika, umjetnika, doktora i profesora koji su se okupili na 12. danima BHAAAS-a u BiH u razdoblju od 24....

Popravni ispiti-NPP na hrvatskom jeziku

Raspored popravnih ispita za kolovoz 2021. godine možete vidjeti klikom na sljedeći link: popravni ispiti kolovoz 2021.

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...