Međunarodni dan srednjoškolaca

Mreža Vijeća učenika HNK i Asocijacija srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini, 17. studenoga, Međunarodni dan srednjoškolaca odlučili su organizirati zajedničkim snagama. Poslali su jasne poruke da su protiv segregacije stanovništva, posebice srednjoškolaca, te pozivaju na izgradnju mostova, a ne granica. Manifestacija se sastojala od niza aktivnosti kao što su: performansa o značaju 17. studenoga u izvedbi AsuBiH-a LT Mostar, „Igre bez granica“, karaoke šou, kao i ispisivanje platna o pravima i obvezama srednjoškolaca. Iz naše škole sudjelovalo je deset učenika.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

NPP na hrvatskom jeziku Podjela uvjerenja za učenike, poslije završenog polugodišta u školskoj 2021./2022. godini obavit će se u četvrtak, 30.12.2021. godine, prema sljedećem rasporedu: ...

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...