Međunarodni dan osoba sa invaliditetom

Međunarodni dan osoba sa invaliditetom se obilježava 3. decembra širom svijeta. Ovaj dan ima za cilj promovisanje razumijevanja problema invaliditeta i mobilisanja podrške za dostojanstvo, prava i dobrobit osoba sa invaliditetom. Cilj je i potpuno i jednako uživanje ljudskih prava i učešće u društvu osoba sa invaliditetom.
Učenici I3 razreda s razrednicom Azrom Hadžiomerović obilježili su ovaj datum pravljenjem panoa, kao i videom u kojem su poslali poruke motivacije te skrenuli pažnju na ponašanje prema osobama sa invaliditetom.
https://www.facebook.com/novinarskaGM/videos/388361815926718
NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....