Kviz znanja “Zemljo hiljaduljetna”

28. februara u sali za simulirano suđenje Pravnog fakulteta Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru održan je kviz znanja „Zemljo hiljaduljetna“, u organizaciji Unije studenata Univerziteta „Džemal Bijedić“, Asocijacije studenata Pravnog fakulteta Univerziteta “Džemal Bijedić” i Asocijacije studenata Fakulteta humanističkih nauka.
Kviz je održan u okviru obilježavanja Dana nezavisnosti BiH. Pitanja iz historije, geografije, kulture, sporta, muzike i drugih oblasti imala su za cilj da učesnici i gledaoci kroz zabavu i na interaktivan način nauče nešto novo o našoj domovini.
Našu školu predstavljale su četiri ekipe, od kojih je ekipa koju su predstavljali Omar Omeragić, Faris Begović i Mehmed Marić došla do finala, gdje je zauzela drugo mjesto. Zahvaljujemo se svim učesnicima koji su dostojanstveno predstavili našu školu, a posebne čestitke drugoplasinaroj ekipi!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...