Kviz znanja “Zemljo hiljaduljetna”

28. februara u sali za simulirano suđenje Pravnog fakulteta Univerziteta „Džemal Bijedić“ u Mostaru održan je kviz znanja „Zemljo hiljaduljetna“, u organizaciji Unije studenata Univerziteta „Džemal Bijedić“, Asocijacije studenata Pravnog fakulteta Univerziteta “Džemal Bijedić” i Asocijacije studenata Fakulteta humanističkih nauka.
Kviz je održan u okviru obilježavanja Dana nezavisnosti BiH. Pitanja iz historije, geografije, kulture, sporta, muzike i drugih oblasti imala su za cilj da učesnici i gledaoci kroz zabavu i na interaktivan način nauče nešto novo o našoj domovini.
Našu školu predstavljale su četiri ekipe, od kojih je ekipa koju su predstavljali Omar Omeragić, Faris Begović i Mehmed Marić došla do finala, gdje je zauzela drugo mjesto. Zahvaljujemo se svim učesnicima koji su dostojanstveno predstavili našu školu, a posebne čestitke drugoplasinaroj ekipi!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Intercultural learning: From history to future

U sklopu projekta: "Intercultural learning: From history to future" u utorak, 27.01.2021.godine uručena je vrijedna donacija učenicima i profesorima Gimnazije Mostar za nastavak projektnih...

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...