Kantonalno takmičenje matematika

U organizaciji udruženja matematičara Algoritam 10. marta 2018. godine u prostorijama Karađoz-begove medrese u Mostaru održano je kantonalno takmičenje iz matematike za učenike srednjih škola. Na takmičenju je učestvovalo 8 učenika Gimnazije Mostar: Samra Mesihović (prvi razred); Ajla Hajruši, Ramiza Zukanović i Ilma Mušić (drugi razred); Amna Trčalo i Nejla Habibija (treći razred); Kenan Idriz i Lejla Krilić (četvrti razred).

Čestitamo svim učesnicima takmičenja na uspjehu!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...