Kantonalno takmičenje iz fizike i njemačkog

takmicenje2203U petak, 17. marta, u prostorijama Gimnazije Mostar i Koledža ujedinjenog svijeta, održano je Kantonalno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola. Čestitke svim učenicima koji su predstavljali našu školu, a posebna pohvala Tariku Raljeviću koji je osvojio četvrto mjesto u kategoriji drugog razreda. Idućeg dana, 18. marta, održano je Kantonalno takmičenje iz njemačkog jezika u prostorijama Druge gimnazije Mostar. Našu školu je predstavljalo šest učenika na nivoima A2, B2 i C1. Čestitamo Farisu Begoviću na osvojenom prvom mjestu (B2) i Selmi Ljeljak na osvojenom četvrtom mjestu (A2)!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....