Kantonalno takmičenje iz fizike i njemačkog

takmicenje2203U petak, 17. marta, u prostorijama Gimnazije Mostar i Koledža ujedinjenog svijeta, održano je Kantonalno takmičenje iz fizike za učenike srednjih škola. Čestitke svim učenicima koji su predstavljali našu školu, a posebna pohvala Tariku Raljeviću koji je osvojio četvrto mjesto u kategoriji drugog razreda. Idućeg dana, 18. marta, održano je Kantonalno takmičenje iz njemačkog jezika u prostorijama Druge gimnazije Mostar. Našu školu je predstavljalo šest učenika na nivoima A2, B2 i C1. Čestitamo Farisu Begoviću na osvojenom prvom mjestu (B2) i Selmi Ljeljak na osvojenom četvrtom mjestu (A2)!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

NPP na hrvatskom jeziku Podjela uvjerenja za učenike, poslije završenog polugodišta u školskoj 2021./2022. godini obavit će se u četvrtak, 30.12.2021. godine, prema sljedećem rasporedu: ...

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...