Jedan učenik jedna knjiga

Povodom Mjeseca knjige članovi sekcije Klub ljubitelja knjige zajedno s voditeljicom, profesoricom Renatom Jukanović, u školi su organizirali akciju pod nazivom Jedan učenik – jedna knjiga s ciljem da se obogati knjižni fond. Prikupljanje knjiga održano je u školi 9., 10. i 11. listopada 2013. godine. Akcija je trajala cijeli 10.mjesec.

III.c odjel darovao je najveći broj knjiga, 363; II.a 304 knjige; III.2, 214 knjiga; I.c, 207 knjiga; II.1, 101 knjigu; II.3, 53 knjige; III.a 43 knjige; III.3, 19 knjiga; IV.b 16 knjiga; IV.c  6 knjiga; III.b 5 knjiga i I.b 2 knjige.Učenik Harun Šetka iz III.2 odjela je darovao najveći broj knjiga.

Odjeli koji se nisu odazvali akciji: I.a, II.b, II.c, IV.a, I.1, I.2, I.3, II.2, IV.1, IV2., IV.3 .Odjel III.c je nagrađen jednodnevnim izletom u Sarajevo, 11.11.2013.godine. Učenike III.2 odjela, kao i učenika Haruna Šetku očekuje jednodnevni izlet po izboru.

Hvala svim darovateljima!

[BMo_scrollGallery id=5 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=300 gallery_height=200 thumbs_width=70 thumbs_height=70 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=1 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

 

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Raspored polaganja maturalnih ispita u školskoj 2021./2022. godini NPP na hrvatskom jeziku

Za preuzimanje informacija o polaganju maturalnih ispita kliknite na sljedeću poveznicu: Raspored-polaganja-maturalnih-ispita-u-skolskoj-2021.-2022.-godini-NPP na hrvatskom jeziku

KORANA MAKSUMIĆ OSVOJILA PRVO MJESTO NA KANTONALNOM TAKMIČENJU IZ ENGLESKOG JEZIKA

Ovogodišnje Kantonalno takmičenje iz engleskog jezika za učenike srednjih škola održano je 16. aprila 2022. godine u organizaciji Pedagoškog zavoda Mostar, uz podršku Internacionalnog...

KANTONALNI PRVACI I IZ HISTORIJE

Na Kantonalnom takmičenju iz historije, u organizaciji Pedagoškog zavoda Mostar, učenici naše škole: Riad Guzin, Džan Omeragić, Tarik Begović i Ilhana Husović, uz mentorstvo...

U KONKURENCIJI OD 650 UČENIKA, MAJLA ZAKLAN OSVOJILA 5. MJESTO NA DRŽAVNOM NIVOU

Na matematičkom takmičenju "Klokan - matematičar bez granica", učenica Majla Zaklan na školskom nivou osvojila je prvo, a u ukupnom poretku na državnom nivou,...

DODEJLA ZAHVALNICA I PRIZNANJA MATURANTIMA KOJI SU KROZ SVE ČETIRI GODINE SREDNJOŠKOLSKOG ŠKOLOVANJA DALI ZNAČAJAN DOPRINOS RADU I PREDSTAVLJANJU ŠKOLE

Voljeti svoju školu, biti dio nje, osjećati je kao svoj drugi dom, to su naši ciljevi! Mnogi učenici svoju Staru damu tako i doživljavaju. Rado...