Jedan učenik jedna knjiga

Povodom Mjeseca knjige članovi sekcije Klub ljubitelja knjige zajedno s voditeljicom, profesoricom Renatom Jukanović, u školi su organizirali akciju pod nazivom Jedan učenik – jedna knjiga s ciljem da se obogati knjižni fond. Prikupljanje knjiga održano je u školi 9., 10. i 11. listopada 2013. godine. Akcija je trajala cijeli 10.mjesec.

III.c odjel darovao je najveći broj knjiga, 363; II.a 304 knjige; III.2, 214 knjiga; I.c, 207 knjiga; II.1, 101 knjigu; II.3, 53 knjige; III.a 43 knjige; III.3, 19 knjiga; IV.b 16 knjiga; IV.c  6 knjiga; III.b 5 knjiga i I.b 2 knjige.Učenik Harun Šetka iz III.2 odjela je darovao najveći broj knjiga.

Odjeli koji se nisu odazvali akciji: I.a, II.b, II.c, IV.a, I.1, I.2, I.3, II.2, IV.1, IV2., IV.3 .Odjel III.c je nagrađen jednodnevnim izletom u Sarajevo, 11.11.2013.godine. Učenike III.2 odjela, kao i učenika Haruna Šetku očekuje jednodnevni izlet po izboru.

Hvala svim darovateljima!

[BMo_scrollGallery id=5 sG_thumbPosition=bottom sG_images=1 duration=slow gallery_width=300 gallery_height=200 thumbs_width=70 thumbs_height=70 sG_caption=1 sG_start=1 sG_loop=1 sG_loopThumbs=1 sG_clickable=1 sG_opacity=40 sG_area=200 sG_scrollSpeed=2 sG_autoScroll=1 sG_aS_stopOnOver=1 sG_diashowDelay=0 sG_followImages=1 sG_responsive=1 ]

 

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Stres u školama

STRES U ŠKOLAMA Rad u školi je dosta zahtjevan posao, posebice za one učitelje i/ili nastavnike srednjih škola koji savjesno i odgovorno pristupaju odgoju i...

Obrazovanje za mir

U okviru programa „Obrazovanje za mir“, NDC Mostar i Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK/Ž održali su trening za profesore srednjih škola. Cilj...

“Peri ruke i uzmi igračku bez muke”

Projekt izrade prirodnih sapuna za djecu mostarskih vrtića je upotpunosti realiziran i to posljednjom,najbitnijom etapom, a to je podnijela sapuna zanimljivog oblika i izgleda...

Frankofonija 2021.godine

Francuski institut u Bosni i Hercegovini ( Ogranak u Mostaru) raspisao je konkurs za izradu najbolje razglednice na francuskom jeziku na temu "Ajfelov toranj",...

Konkurs -Natječaj

Konkurs -natječa za izbor ravnatelja-direktora i zamjenika ravnatelja -direktora možete vidjeti klikom na sljedeći link Konkurs-NatjecajGM