Izložba Srednje građevinske škole

gradjevinska2903U utorak, 28.marta, u Centru za kulturu upriličena je svečanost povodom dana Srednje građevinske škole u Mostaru. Svečanost, ali i izložbu stručnih i likovnih radova učenika, posjetili su učenici drugog razreda u pratnji zamjenika direktora naše škole Harisa Idriza i profesorice likovne kulture Jadranke Bešo. Učenici su uživali u prigodnom programu ispunjenom pjesmom, recitacijama i scenskim performansom, a nakon toga se upoznali sa radom škole.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

NPP na hrvatskom jeziku Podjela uvjerenja za učenike, poslije završenog polugodišta u školskoj 2021./2022. godini obavit će se u četvrtak, 30.12.2021. godine, prema sljedećem rasporedu: ...

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...