Izlet prvih razreda u Sinj i Split

15. studenog 2017. godine učenici prvih razredi zajedno s profesoricama Dijanom Ereš, Romelom Šunjić, Daliborkom Bojbaša i Nikolinom Grubišić-Čabo krenuli su na fakultativni izlet u Sinj i Split.Posjetili su Muzej Sinjske alke koji je svečano otvoren za javnost prije dvije godine povodom neprekinutog niza od tristo godina održavanja Sinjske alke, a zanimljivosti i povijesna pozadina su dodatno približili sve čari ove već dobro poznate viteške igre.U večernjim satima pogledali smo i više nego izvrsnu predstavu Henrika Ibsena Neprijatelj naroda na pozornici HNK Split.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...