Izlet prvih razreda u Sinj i Split

15. studenog 2017. godine učenici prvih razredi zajedno s profesoricama Dijanom Ereš, Romelom Šunjić, Daliborkom Bojbaša i Nikolinom Grubišić-Čabo krenuli su na fakultativni izlet u Sinj i Split.Posjetili su Muzej Sinjske alke koji je svečano otvoren za javnost prije dvije godine povodom neprekinutog niza od tristo godina održavanja Sinjske alke, a zanimljivosti i povijesna pozadina su dodatno približili sve čari ove već dobro poznate viteške igre.U večernjim satima pogledali smo i više nego izvrsnu predstavu Henrika Ibsena Neprijatelj naroda na pozornici HNK Split.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Možda ima ljepših, ali nema dražih..

Povodom 1.marta - Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, Pedagoški zavod Mostar i IC štamparija Mostar, raspisali su literarni konkurs na temu : "Možda ima ljepših,...

Svirajte mi jesen stiže dunjo moja

Gimnazija Mostar-Svirajte mi jesen stiže dunjo moja Glavne uloge:Leina Tanović i Emir Rahimić Kamera i snimanje:Lamija Štukan i Emir Rahimić Montaza:Adna Ćušić Anisa Gosto Melisa Šuta https://www.facebook.com/novinarskaGM/videos/2791712564412482

Intercultural learning: From history to future

U periodu/razdoblju od 23.2. do 25.2.2021. godine održane su završne aktivnosti  projekta "Intercultural learning: From history to future". U projektu učestvuje/sudjeluje 36 profesora i...

Međunarodni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

Dan ružičastih majica se obilježava zadnje srijede u mjesecu februaru, a proglašen je Međunarodnim danom borbe protiv vršnjačkog nasilja u školama. Obilježavanje ovog dana potaknuto...

Dan engleskog jezika

Dan engleskog jezika obilježava se 23.4.2021., Novinarska sekcija vam daje prijedlog da odaberete jednu knjigu s popisa i pročitate ju na engleskom jeziku. Imate...