Izgradnja kompjuterske mreže

mreza2312Projekat „Izgradnja kompjuterske/računalne mreže u objektu Gimnazije Mostar“ realizovan je u periodu od 01.12.2016 godine – 12.12.2016.godine uz podršku Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke.Osnovni cilj projekta je ostvaren a to je izgradnja računalne/kompjuterske LAN mreže u objektu Gimnazije Mostar temeljem čega se stvorila infrastruktura za dalji razvoj informatičkog sistema/sustava škole. Ulaganjem u nabavku neophodne opreme za edukaciju učenika, profesora rezultat je nastojanja da se poveća stepen/stupanj obrazovanja. Korisnici projekta su menadžment škole, učenici Gimnazije Mostar i profesori. Realizacijom projekta stvorili su se preduvjeti za poboljšanje komunikacije na maternjem i stranom jeziku između učenika, povećanje kompetencija iz tehnologije i povećanje sposobnosti učenja kroz savremene tehnologije kako bi se stvorile nove poduzetničke ideje.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest o početku školske godine

Obavijest o početku nove školske godine možete vidjeti klikom na sljedeći link : obavijest za ucenike

12. dani BHAAAS-a (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) u Gimnaziji Mostar

Ponosni smo domaćini susreta svjetskih znanstvenika, umjetnika, doktora i profesora koji su se okupili na 12. danima BHAAAS-a u BiH u razdoblju od 24....

Popravni ispiti-NPP na hrvatskom jeziku

Raspored popravnih ispita za kolovoz 2021. godine možete vidjeti klikom na sljedeći link: popravni ispiti kolovoz 2021.

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...