Igre bez granica

igre1704U subotu, 8. aprila, na igralištu iza naše škole održane su prve “Igre bez granica” u organizaciji Vijeća učenika Gimnazije Mostar. U “Igrama” su učestvovali učenici prvih i drugih razreda i kroz četiri vještine pokazali svoje sportsko umijeće i timski rad. Discipline su bile: povlačenje konopa, bacanje karika, štafeta s utezima i iks-oks. Pobjedu je odnijela miješana ekipa (IIc i II3). Za prva tri mjesta bit će osigurane i prigodne nagrade, a nadamo se da ćemo se na narednim “Igrama” vidjeti u još većem broju!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....