Festival za djecu

festival0304U petak, 31. ožujka, u dvorištu Gimnazije Mostar, pod organizacijom Koledža ujedinjenoga svijeta, održan je peti po redu festival za djecu s poteškoćama u razvoju, kojemu su prisustvovali članovi Centra Los Rosales, Udruženja građana Naša djeca, Egipatskog sela i različitih škola i vrtića. Djeca su uživala u prigodnom programu, sportskim igrama i natjecanjima te se pjesmom, plesom i razgovorom zbližili s našim učenicima, pokazujući kako, bez obzira na poteškoće, mogu sudjelovati u svakodnevnim životnim aktivnostima i koliki značaj za njihovo zdravlje i raspoloženje imaju sport, kreativnost i komunikacija s drugima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...