Festival za djecu

festival0304U petak, 31. ožujka, u dvorištu Gimnazije Mostar, pod organizacijom Koledža ujedinjenoga svijeta, održan je peti po redu festival za djecu s poteškoćama u razvoju, kojemu su prisustvovali članovi Centra Los Rosales, Udruženja građana Naša djeca, Egipatskog sela i različitih škola i vrtića. Djeca su uživala u prigodnom programu, sportskim igrama i natjecanjima te se pjesmom, plesom i razgovorom zbližili s našim učenicima, pokazujući kako, bez obzira na poteškoće, mogu sudjelovati u svakodnevnim životnim aktivnostima i koliki značaj za njihovo zdravlje i raspoloženje imaju sport, kreativnost i komunikacija s drugima.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....