Europska noć istraživača

STEAM (Science, Technology, Entrepreneurship, Art, Math) akronim je za znanost, tehnologiju, poduzentištvo, umjetnost i matematiku, a “Europska noć istraživača” bila je prilika za susret i upoznavanje s ljudima kojima su budućnost i napredak imperativ! Gimnazija Mostar se predstavila s četiri ekipe iz biologije, kemije i fizike. Naše učenice Andrea Telebak, Ajla Hajruši te Amina Salčin osvojile su treće mjesto svojim predstavljenim radom iz biologije.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest za učenike

NPP na hrvatskom jeziku Podjela uvjerenja za učenike, poslije završenog polugodišta u školskoj 2021./2022. godini obavit će se u četvrtak, 30.12.2021. godine, prema sljedećem rasporedu: ...

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...