Ekološki kviz “Lijepa Naša”

Od 4. do 6. svibnja 2018. godine u Zagrebu je održan Ekološki kviz ”Lijepa Naša” na kojem su sudjelovale učenice Gabriela Herceg, Marica Golemac, Leonarda Pušić i Anabela Franjković u pratnji profesorice Kristine Mustapić. Na ovom najvećem ekološkom natjecanju sudjelovali su učenici iz 32 osnovne i 20 srednjih škola iz Republike Hrvatske, te učenici hrvatskih škola iz Bosne i Hercegovine i Vojvodine. Program natjecanja se sastojao od pismenog dijela, prikaza ostvarenog praktičnog rada učenika pod motom: “Istražili smo – uradili smo – predlažemo”, kroz PowerPoint prezentaciju i usmenog dijela. Tema praktičnog rada je bila “Bazilika u Žitomislićima”. Uz profesoricu Kristinu Mustapić na ovom projektu učenicama su mentori bili i profesori Anita Doko, Igor Tutiš i Saša Šantić. Nakon završenog natjecanja učenice su obišle znamenitosti grada Zagreba, te Zoološki vrt, zajedno s učenicima OŠ Bartola Kašića iz Rodoča s kojima su putovale u Zagreb.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Obavijest o početku školske godine

Obavijest o početku nove školske godine možete vidjeti klikom na sljedeći link : obavijest za ucenike

12. dani BHAAAS-a (Bosnian-Herzegovinian American Academy of Arts and Sciences) u Gimnaziji Mostar

Ponosni smo domaćini susreta svjetskih znanstvenika, umjetnika, doktora i profesora koji su se okupili na 12. danima BHAAAS-a u BiH u razdoblju od 24....

Popravni ispiti-NPP na hrvatskom jeziku

Raspored popravnih ispita za kolovoz 2021. godine možete vidjeti klikom na sljedeći link: popravni ispiti kolovoz 2021.

Prijava za upis u Gimnaziju Mostar

Prijavu za upis u prvi razred Gimnazije Mostar možete skinuti na sljedećem linku: Prijava na konkurs - natjecaj

Završni ispit u Dvojezičnom frankofonom razredu

Učenici Ebru Zuhal Gilić i Lorens Stranjak su danas s uspjehom položili završni ispit po programu bilingvalne frankofone nastave u Gimnaziji Mostar. Ispit je obavljen...