Ekološki kviz “Lijepa Naša”

Od 4. do 6. svibnja 2018. godine u Zagrebu je održan Ekološki kviz ”Lijepa Naša” na kojem su sudjelovale učenice Gabriela Herceg, Marica Golemac, Leonarda Pušić i Anabela Franjković u pratnji profesorice Kristine Mustapić. Na ovom najvećem ekološkom natjecanju sudjelovali su učenici iz 32 osnovne i 20 srednjih škola iz Republike Hrvatske, te učenici hrvatskih škola iz Bosne i Hercegovine i Vojvodine. Program natjecanja se sastojao od pismenog dijela, prikaza ostvarenog praktičnog rada učenika pod motom: “Istražili smo – uradili smo – predlažemo”, kroz PowerPoint prezentaciju i usmenog dijela. Tema praktičnog rada je bila “Bazilika u Žitomislićima”. Uz profesoricu Kristinu Mustapić na ovom projektu učenicama su mentori bili i profesori Anita Doko, Igor Tutiš i Saša Šantić. Nakon završenog natjecanja učenice su obišle znamenitosti grada Zagreba, te Zoološki vrt, zajedno s učenicima OŠ Bartola Kašića iz Rodoča s kojima su putovale u Zagreb.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Stres u školama

STRES U ŠKOLAMA Rad u školi je dosta zahtjevan posao, posebice za one učitelje i/ili nastavnike srednjih škola koji savjesno i odgovorno pristupaju odgoju i...

Obrazovanje za mir

U okviru programa „Obrazovanje za mir“, NDC Mostar i Ministarstvo obrazovanja, nauke, kulture i sporta HNK/Ž održali su trening za profesore srednjih škola. Cilj...

“Peri ruke i uzmi igračku bez muke”

Projekt izrade prirodnih sapuna za djecu mostarskih vrtića je upotpunosti realiziran i to posljednjom,najbitnijom etapom, a to je podnijela sapuna zanimljivog oblika i izgleda...

Frankofonija 2021.godine

Francuski institut u Bosni i Hercegovini ( Ogranak u Mostaru) raspisao je konkurs za izradu najbolje razglednice na francuskom jeziku na temu "Ajfelov toranj",...

Konkurs -Natječaj

Konkurs -natječa za izbor ravnatelja-direktora i zamjenika ravnatelja -direktora možete vidjeti klikom na sljedeći link Konkurs-NatjecajGM