Drugo i treće mjesto na Kantonalnom takmičenju iz matematike

U subotu je u prostorijama Građevinskog fakulteta održano Kantonalno takmičenje iz matematike za I, II, III i IV razrede srednje škole u organizaciji Pedagoškog zavoda Mostar. Naš učenik Tarik Raljević je osvojio odlično drugo, a učenica Amna Trčalo treće mjesto u kategoriji prvih razreda. Čestitamo nagrađenim učenicima, profesoru Semiru Humačkiću i profesorici Azemiri Bajgorić! Nadamo se da će naši mladi matematičari i dalje uspješno predstavljati našu školu.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Novogodišnja čestitka na francuskom jeziku

Na konkursu za izradu najbolje novogodišnje čestitke na francuskom jeziku kog su inicirali učenici koji uče francuski jezik kao drugi strani jezik I-IV razreda...

STEM čas

U utorak, 29.12.2020.godine, učenici II1 razreda s profesoricom Amirom Džeko su imali STEM čas na temu: Određivanje pH vrijednosti. Zbog online nastave i pridržavanja...

One B&H, One Book

English Club je u studenom i prosincu bio dio projekta One B&H, One Book, te su naši članovi u tom periodu pročitali roman Nick...

Darivanje 4. c razred

20.12.2020. godine, 4.c razred je pod vodstvom razrednice prof. Romele Šunjić, organizirao darivanje u duhu nadolazećih blagdana. Svim učenicima i osoblju koji slave predstojeće...

Frankofono odjeljenje

Okončanje prvog obrazovnog razdoblja u Dvojezičnom frankofonom odjeljenju/odjelu naše škole Polaznici Dvojezičnog frankofonog odjeljenja/odjela III i IV razreda su na zajedničkog času 17. 12. 2020....