Dodjela diploma DELF

Gospodin Guillaume Rousson, ambasador Republike Francuske u Bosni i Hercegovini uručio je učenicima Dvojezičnog frankofonog odjeljenja diplome DELF A2, 23. marta 2018. godine u prostorijama Škole. Ovu međunarodno priznatu diplomu o znanju francuskog jezika, a koju izdaje francusko ministarstvo obrazovanja, dobili su učenici Džana Košpo, Nejra Fočić, Naida Džiho, Džemila Škaljić, Ema Lucija Zovko, Lora Obradović, Jasmina Barina, Emina Husković i Mehmed Marić.U svom obraćanju ambasador Rousson je naglasio važnost ove diplome i mogućnosti koje ona pruža učenicima, ukoliko namjeravaju svoje obrazovanje nastaviti u Francuskoj.Svečanom uručenju diploma prisustvovali su  i direktor Francuskog instituta u Bosni i Hercegovini gospodin Emmanuel Mourièz, zamjenica direktora prof. Ankica Čović i direktor Škole prof. Haris Idriz, kao i profesori na ovom programu.

Čestitke svim učenicima!

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...