Dječiji dom – Egipatsko selo

Jutros su učenici naše škole posjetili Dječiji dom – Egipatsko selo. Članovi Humanitarne sekcije su pripremili paketiće, a sa sobom su poveli i Djeda Mraza.Vijeće učenika Gimnazije Mostar je u sklopu akcije “Jedan slatkiš, jedno dijete” drugi dio paketića uručilo dječici ovog doma.
Ekološka sekcija je kao znak prijateljstva Dječijem domu poklonila i jedno drvce, koje će zasaditi u dvorištvu i koje će ih podsjećati na zajedništvo. Vjerujemo da su im ovim dolaskom uljepšali nadolazeće praznike/blagdane

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...

Sretan vam Europski dan jezika!

"One language sets you in a corridor for life. Two languages open every door along the way." Frank Smith "Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss...