Debata- Recepcija Salingerova Lovca u žitu

Danas je u školskoj knjižnici održan zajednički debatni  sat u kojem su sudjelovala tri prva razreda kojima predaje prof. Vesna Filipić. Tema je bila Recepcija Salingerova Lovca u žitu kroz prizmu šesnaestogodišnjaka. Predavanje je zamišljeno u obliku dijaloga gdje su učenici imali prigodu izlagati i postavljati pitanja, a  profesorica i knjižničarka su usmjeravale debatu i nastojale ju približiti današnjem senzibilitetu adolescenata i njihovim aktualnim problema. Na ovoj znimljivoj raspravi u kojoj su prvaši pokazali iznimnu zrelost za kritičko promišljanje, nazočila je, pored profesorice i pedagoginja naše škole.

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na hrvatskom jeziku

NASTAVNI PLAN I PROGRAM

na bosanskom jeziku

Novosti

Naši učenici i projekti za Noć istraživača

1.PROJEKT/PROJEKAT: ZELENA ŠKOLA Mentor: prof. Amela Sefo Selimić Učenici: Adna Ćušić,Anes Mušić,Džan Omeragić,Leina Tanović,Lamija Štukan,Belma Bašić • Ovim projektom želimo osvijestiti građane o štetnosti koje se nalaze...

Upis English club

Upis English club

Europski dan jezika 3c

Europski dan jezika obilježio je i 3.c. Učenici Tajma Hadžajlić i Karlo Jovanović su pripremili i održali prezentaciju o engleskom jeziku, njegovoj povijesti, dijalektima...

Deutsch macht Spaß

Dragi učenici od I.-IV.razreda, svi ste pozvani da se pridružite novoj sekciji , Deutsch macht Spaß, da poboljšamo komunikaciju, opušteno vladamo izrazima, i kroz...